Ramzová
Kontakty

Otevírací doba: denně od 8.30 do 16.30

SUN Ski  Board School Ramzová

  • U dolního parkoviště poblíž dolní stanice lanovky R3
  • U dolní stanice čtyřsedačkové lanovky Bonera

Sunski škola
+420 725 222 126

Sunski manažer 
tel.: +420 725 222 128

E-mail: ramzova@sunski.cz
Web: www.sunski.cz

Facebook: https://www.facebook.com/sunskiramzova/

Ramzová 342, 788 25 Ostružná

Webkamera

Sunski Ramzová

Teplota 12.1 °C
Nový sníh cm
Sníh - cm
Lanovky/vleky 2 z 4
Typ sněhu -
Sjezdovky 0 km z 8.4 km

Jedno z nejlepších na Moravě, patřící do desítky nejlepších středisek v České republice, se nazývá Ramzová. V 782m n.m. je nejvýše položená rychlíková zastávka v České republice - Ramzovské sedlo. Zde také začíná nejdelší sedačková lanová dráha v Jeseníkách. V první části je to moderní odpojitelná čtyřsedačková lanovka, která vás vyveze na Čerňavu, odkud vedou sjezdovky pro rekreační lyžaře. Další část je dvousedačková, která vás vyveze na Šerák, začátek hřebene Hrubého Jeseníku, do výšky 1351m n.m..

V zimním období se odtud můžete vydat téměř 3 km dlouhým sjezdem zpět k dolní stanici, který je ve střední části náročnější, či využít dalších vleků v horním úseku v okolí Čerňavy. Ideální začátečnické a rodinné terény se nalézají v dolní části střediska, kde je také množství vleků a další dvousedačková lanová dráha.
Jste-li spíše vyznavačem bílé stopy, je Ramzová ideálním výchozím bodem pro hřebenovou túru či méně náročný výlet opačným směrem - do Petříkova a na Paprsek a jeho okolí. Středisko je z 90% uměle zasněžováno.

Hlavní objekt lyžařské školy a půjčovny se nachází u dolní stanice čtyřsedačkové lanové dráhy na Šerák. Menší kontaktní kancelář naleznete na spodním parkovišti u dvousedačkové lanové dráhy. 

Galerie
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Obrázek bez názvu
Ke stažení
Kontaktujte nás
Jméno
Email
Telefon
Zpráva
Souhlasím se zpracováním OÚ dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 k interním potřebám společnosti. Doba souhlasu je omezena dle aktuálnosti registrace a v případě zrušení budou osobní údaje vymazány. OÚ nebudou poskytovány třetím osobám.

Lyžařské školy Beskydy