Harrachov
Kontakty

Otevírací doba: denně 8.00 - 17.00

SUN SKI&BOARD SCHOOL

Tel: +420 608 731 835, +420 777 018 813

u dolní stanice Delta, 512 46 Harrachov

Webkamera

Sunski Harrachov

Teplota 12.7 °C
Nový sníh cm
Sníh - cm
Lanovky/vleky 1 z 5
Typ sněhu -
Sjezdovky 0 km z 7.9 km

Harrachov je nejznámější turistické sportovní středisko západních Krkonoš.

Již v minulosti proslulo toto město za hranicemi Čech svým sklářstvím.

V tomto malebném horském městečku s dlouholetou historií se nachází také Sun ski&board school. V našich lyžařských a snowboardových školách se sídlem v centru Harrachova  vyučuje více než 25 proškolených učitelů s víceletou praxí, schopných zajistit jak skupinovou tak i individuální výuku s ohledem na úroveň dovedností klienta.

Kromě výuky sjezdového lyžováníjízdy na snowboardu vyučujeme i běh na lyžích, uskutečňujeme také výlety na běžkách. Vlastníme dětský lyžařský provazový vlek přímo u nástupní stanice lanovky na Čertovu horu. Tento vlek využíváme i pro výuku dospělých začátečníků.

K dispozici máme 200 carvingových a 80 snowboardových kompletů, kvalitní dětské lyže i snowboardy. Každý rok dochází k nákupu nových modelů. Naše vybavení není starší 3 let. K zapůjčení jsou také boby, lyžařské brýle a helmy. Veškeré vybavení je připravováno v našem skiservisu. Ten je k dispozici i ostatním klientům (např. broušení a mazání lyží, seřizování vázání, drobné opravy, atd...).

Otevírací doba: denně 8.00 - 17.00

Galerie
Harrachov
Harrachov
Harrachov
Harrachov
Harrachov
Harrachov
Harrachov
Harrachov
Ke stažení
Kontaktujte nás
Jméno
Email
Telefon
Zpráva
Souhlasím se zpracováním OÚ dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 k interním potřebám společnosti. Doba souhlasu je omezena dle aktuálnosti registrace a v případě zrušení budou osobní údaje vymazány. OÚ nebudou poskytovány třetím osobám.

Lyžařské školy Beskydy