Bílá
Kontakty

Bílá v Beskydech

e-mail: bila@sunski.cz

tel: +420 725 222 111

otevřeno: 8.00 - 21.00

Webkamera

Sunski Bílá

Teplota 14.4 °C
Nový sníh cm
Sníh - cm
Lanovky/vleky 3 z 7
Typ sněhu -
Sjezdovky 0 km z 5.2 km

Lyžařský areál v Bílé v Beskydech se nachází v údolí řeky Bílá Ostravice v bezprostřední blízkosti silnice 1. třídy č.56 z Frýdku-Místku, vedoucí směrem na hranici se Slovenskem na Bumbálce. Přímo na tuto silnici navazují parkoviště areálu s kapacitou 650 vozidel. Silnice i parkoviště jsou po celou sezónu udržována v perfektním stavu, proto k nám může vyrazit i méně zkušený řidič.

Lyžařský areál je tvořen řadou sjezdových tratí od závodní sjezdovky s homologací FIS přes sjezdovky střední obtížnosti až po sjezdovky pro začátečníky a nejlepší dětský lyžařský park v ČR s pojízdnými pásy, kolotočem ROTONDO, kotvovým vlekem MIKY a dalším vybavením. Součástí areálu je Snowpark pro snowboarding.

Všechny sjezdovky jsou uměle zasněžovány technickým sněhem. Některé sjezdovky jsou vybaveny i umělým osvětlením, umožňujícím kvalitní večerní lyžování.

Příznivci běžeckého lyžování mohou využít čtyři upravované běžecké trasy o délce 10, 16, 20 a 33 km, využívající stávající turistické trasy Beskyd.

V Bílé v Beskydech je denně po celou zimní sezonu připraveno na 50 profesionálních učitelů sjezdového i běžeckého lyžování, snowboardingu či průvodců na sněžnicích po okolí střediska. Naší hlavní specializací je výuka dětí od 2 let, ale učíme i dospělé. Patříme mezi TOP 5 lyžařských škol v České republice. Naše kanceláře jsou pro Vás otevřeny denně od 8.00 do 21.00 hod.

Galerie
Bílá
Bílá
Bílá
Bílá
Bílá
Bílá
Bílá
Bílá
Bílá
Ke stažení
Kontaktujte nás
Jméno
Email
Telefon
Zpráva
Souhlasím se zpracováním OÚ dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 k interním potřebám společnosti. Doba souhlasu je omezena dle aktuálnosti registrace a v případě zrušení budou osobní údaje vymazány. OÚ nebudou poskytovány třetím osobám.

Lyžařské školy Beskydy